PAP/Grzegorz Momot

B. Szydło: Małopolska ma szansę na dobrą zmianę

Małopolska ma ogromną szansę, by nastąpiła również i tutaj dobra zmiana – mówiła wicepremier Brata Szydło podczas niedzielnej konwencji wyborczej w Nowym Targu.

Podczas prezentacji lokalnych kandydatów PiS na stanowiska wójtów, burmistrzów i radnych, Szydło podkreśliła, że każda część Małopolski powinna mieć swojego reprezentanta i taki zarząd województwa, który „będzie rzeczywiście rozumiał, że nasza Małopolska jest tak piękna, jest tak wyjątkowa w skali całego kraju, ale też i zróżnicowana”.

„Każda część tej naszej pięknej Małopolski musi mieć swoje szanse rozwoju, to znaczy, że musi dostać możliwość realizacji tych swoich projektów, tych planów, które pobudzą i wykorzystają jej potencjał” – mówiła Beata Szydło.

Wicepremier przekonywała, że cała Małopolska jest regionem, który ma ogromny potencjał i powinien się on rozwijać i stwarzać szanse swoim mieszkańcom.

„Tutaj mieszkamy, tutaj żyjemy, kochamy ten region i chcemy, żeby jego przyszłość była jak najlepsza. Jeżeli będzie się rozwijała Małopolska, to młodzi ludzie będą tutaj mogli myśleć o budowaniu swojej przyszłości, o realizacji swoich marzeń i ambicji, a starsi będą czuli się bezpieczni, będą mieli poczucie, że są cały czas u siebie, że mają perspektywę dobrego życia” – powiedziała wicepremier.

PAP/RIRM

drukuj