B. Szydło: Dziękujemy, że nam zaufaliście

To, że tutaj jesteśmy i cieszymy się, to jest zasługa i wielkie zwycięstwo Was wszystkich. Nie udałoby się to nam gdyby nie wasza praca, nie wasze zaangażowanie – powiedziała po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów wiceprezes PiS Beata Szydło.

– Zwyciężyliśmy, bo jesteśmy konsekwentni w podejmowaniu tych trudnych wyzwań, które przed nami stanęły i szliśmy konsekwentnie tą drogą, którą wytyczył przed nami pan prezydent Lech Kaczyński. Tak, poszliśmy tą drogą i dzięki temu zwyciężyliśmy. Ciężko pracowaliśmy i byliśmy pokorni w stosunku do tego, jaka ta prac była, ale też do tej otaczającej nas rzeczywistości – mówiła Szydło.

Wiceprezes PiS podkreślała, że sukces to zaufanie Polaków, którzy oddali na PiS swoje głosy.

– I to wam wszystkim, nasi rodacy, chcemy bardzo serdecznie podziękować. Dziękujemy, że nam zaufaliście – dodała.

Beata Szydło mówiła także o ciężkiej pracy PiS, która trwa już od ośmiu lat.

Zwyciężyliśmy, bo po prostu uczciwie pracowaliśmy. To była ciężka praca, i ona nie zaczęła się kilka miesięcy temu, bo tę pracę prowadziliśmy konsekwentnie od ośmiu lat. Szliśmy tą drogą, która była czasami bardzo trudna, czasami wydawało się, że nam brakuje sił, czy też entuzjazmu, ale każde kolejne spotkanie z Polakami, tego entuzjazmu nam dodawało –powiedziała Beta Szydło.

My jesteśmy tacy sami jak nasi rodacy, nie oderwaliśmy się od rzeczywistości – mówiła.  

– Poszliśmy tam, gdzie ludziom jest bardzo często ciężko, gdzie ludzie potrzebują wsparcia i pomocy. (…) nie odtrąciliśmy nikogo. I to jest nasz największy kapitał i nie możemy o tym zapomnieć, teraz, kiedy cieszymy się sukcesem. Tym bardziej w stosunku do naszych rodaków mamy większe zobowiązanie. Ta praca, którą zaczęliśmy, musi być kontynuowana – akcentowała wiceprezes PiS.

Trzeba jechać znów do Polaków i z nimi pracować – dodała.

 

 PAP/RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl