Ansa: coraz bliżej schwytania sprawców napadu na Polaków w Rimini

Policja jest coraz bliżej schwytania czterech sprawców napadu na dwoje polskich turystów i obywatela Peru w Rimini – podała Ansa w sobotę. Tydzień po tym ataku włoskie media opublikowały posiadany przez policję zapis z kamer monitoringu z wizerunkami sprawców.

Według śledczych poszukiwani to czterej imigranci z Afryki Północnej w wieku poniżej 30 lat.

Na ujawnionym zapisie z kamer widać ich plecy. Najmniej widoczny jest, jak podano, ciemnoskóry mężczyzna opisany przez ofiary napadów jako szef bandy.

Agencja, powołując się na prowadzących dochodzenie, twierdzi że posiadane przez nich wizerunki napastników są wyraźne i że można na tej podstawie ustalić ich tożsamość.

W nocy z 26 na 27 sierpnia młoda Polka została wielokrotnie zgwałcona na plaży w Rimini, a jej partner pobity do nieprzytomności. Wkrótce potem, jak ustalono, ta sama grupa agresorów zaatakowała obywatela Peru, zostawiając go rannego przy drodze.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl