Akcja świąteczna – „Paczuszka dla Maluszka”

Fundacja Małych Stópek po raz kolejny organizuje akcję „Paczuszka dla Maluszka”. Tegoroczna pomoc przynosi już pierwsze owoce. Paczki przeznaczone są dla dzieci, które zostały uratowane przed aborcją oraz tych pod opieką Fundacji Małych Stópek. 

Fundacja z całego serca dziękuje za nadesłane już paczki. Już wkrótce trafią one pod choinkę dzieci, których życie było zagrożone.

Jeśli chcesz włączyć się w akcję – są na to trzy sposoby:

– przekazując przygotowaną przez siebie świąteczną paczuszkę, którą ofiarujemy wybranemu maleństwu i jego mamie;
– zakupując artykuły higieniczne dla niemowląt, z których samodzielnie przygotujemy świąteczne paczki;
– przekazując środki finansowe.

Potrzebne są przede wszystkim artykuły higieniczne: pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, ale również artykuły dla mam. Z przekazanych artykułów przygotowujemy świąteczne paczuszki, które na święta przekazujemy dzieciom, którymi opiekuje się Fundacja.

Wszelkie informacje dostępne są po tym linkiem – kliknij tutaj.

Ubiegłoroczna akcja „Paczuszka dla Maluszka” zakończyła się wielkim sukcesem – zaznacza ks. Tomasz Kancelarczyk, koordynator akcji „Paczuszka dla Maluszka” – i dodaje, że wszystkie dzieci, które są pod opieką Fundacji Małych Stópek otrzymały swoją paczkę świąteczną.

Dzięki ubiegłorocznej akcji „Paczuszka dla Maluszka” udało nam się zaopatrzyć wszystkie dzieci pod opieką Fundacji w potrzebne artykuły chemii kosmetycznej. Dlatego bardzo serdecznie zachęcamy, aby paczki składały się właśnie z takich artykułów, które zawsze będą trafionymi prezentami – mówi ks. Tomasz Kancelarczyk.

Bractwo Małych Stópek to ogólnopolska wspólnota osób, które nie tylko uważa się za obrońców ludzkiego życia i uznaje jego niepodważalną wartość od poczęcia aż do naturalnej śmierci, ale także podejmuje konkretne działania, by przeciwstawić się cywilizacji śmierci. Inicjatorem powstania bractwa jest szczecińskie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, a koordynatorem w skali ogólnopolskiej jest ks. Tomasz Kancelarczyk.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl