Akcja „I PO co wam to było?”

W województwie świętokrzyskim rozpocznie się dziś cykl publicznych debat PiS skierowanych do wyborców PO. Spotkania w ramach akcji „I PO co wam to było?” będą organizowane w miastach powiatowych województwa świętokrzyskiego. Pierwsze spotkanie odbędzie się na kieleckim Placu Artystów o godz. 11.00.

Na naszych oczach widzimy rozpad państwa polskiego. Jako posłowie PiS będziemy jeździć po województwie świętokrzyskim. Spotykamy się z ludźmi, którzy potwierdzają nasze diagnozy i są z nami. To najwyższy czas, jeśli chcemy zmienić państwo polskie. Trzeba zacząć mówić do ludzi, popierających w przeszłości Platformę Obywatelską; z takimi osobami chcemy podjąć dialog, aby przekonać ich do naszego programu, do alternatywy dla Polski. Jestem przekonany co do tego, że ta akcja będzie sukcesem – powiedział Krzysztof Lipiec, poseł PiS, szef świętokrzyskich struktur PiS.

Poseł dodał, że w otwartej publicznej dyskusji zamierzają informować o wszystkich błędach rządu i polityków PO.

Politycy chcą rozmawiać z wyborcami i zwolennikami Platformy Obywatelskiej, którzy – zdaniem PiS – mają prawo czuć się rozczarowani swoimi reprezentantami i mogą zadawać sobie pytanie „I PO co nam to było?”.

– Dlatego chcemy spotykać się nie z tymi, którzy pokładają w Klubie Parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości nadzieję, ale przede wszystkim z osobami deklarującymi niechęć do PiS. Do nich jest kierowane nasze zaproszenie – zapowiedział poseł Krzysztof Lipiec,

Nowy cykl spotkań świętokrzyskie PiS zapowiedziało na poniedziałkowej konferencji prasowej. Jest to autorski pomysł regionalnych działaczy – debaty będą odbywać się tylko na terenie tego województwa, w największych miastach regionu.

Wypowiedź posła Krzysztofa Lipca:


Pobierz Pobierz

RIRM

drukuj