fot. Monika Bilska

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza do podjęcia studiów

Uczelnie rozpoczynają rekrutację na studia. Wśród nich jest Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu nieustannie rozbudowuje ofertę swoich studiów. Uczelnia umożliwia podjęcie nauki na kierunkach w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Kierunki stacjonarne to: dziennikarstwo, pielęgniarstwo, informatyka, informatyka medialna, politologia i prawo.

W skład oferty edukacyjnej wchodzą liczne kierunki w ramach studiów podyplomowych.

Studenci studiów dziennych mają do wyboru liczne specjalności, które przygotowują do przyszłego zawodu. O wiedzę dba wybitna kadra profesorska i wielu ekspertów.

AKSiM to uczelnia z szerokimi perspektywami rozwoju, bowiem absolwenci są doceniani na rynku pracy i znajdują zatrudnienie w renomowanych instytucjach.

Wszystkie kierunki posiadają pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej, a dziennikarstwo i komunikacja społeczna jako jedyny praktyczny kierunek  ocenę wyróżniającą.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl