fot. twitter.com/pisorgpl

A. Bielan: Praca, nie kłótnie – ta maksyma przyświeca rządom Zjednoczonej Prawicy i prezydentowi A. Dudzie

Zjednoczona Prawica wzywa opozycję by zaprzestała obstrukcji  i współdziałała w celu przeprowadzeniu wyborów prezydenckich. Adam Bielan i Anita Czerwińska wskazywali dziś, że rządom Zjednoczonej Prawicy oraz prezydentowi Andrzejowi Dudzie przyświecało przez ostatnie cztery i pół roku hasło: „Praca, a nie kłótnie”.

Rzecznik sztabu wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy i rzecznik PiS zwracali uwagę, że dzięki tej współpracy udało się zrealizować kluczowe obietnice, jak „500 plus”, „300 plus” czy obniżenie wieku emerytalnego.

Adam Bielan akcentował, że z jednej strony jest ta zgodna współpraca rządu i prezydenta, a z drugiej strony koalicja chaosu.

Skutki tego chaosu, tej politycznej awantury widzimy dzisiaj w Senacie opanowanym przez większość opozycyjną. W Senacie, który został przez opozycję zmieniony w izbę obstrukcji, blokującą ważne ustalenia dotyczące nowelizacji prawa wyborczego, które pozwoliłoby na przeprowadzenie wolnych, demokratycznych wyborów prezydenckich w czasie stanu epidemii – wskazał rzecznik sztabu wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy.

Politycy Zjednoczonej Prawicy przytoczyli też wyniki sondażu, z którego wynika, że 63 proc badanych odpowiedziało pozytywnie na pytanie czy rząd i prezydent powinni w najważniejszych sprawach mówić jednym głosem.

RIRM/PAP/TV Trwam News

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl