fot. PAP/Tytus Żmijewski

#31latRM – 31. rocznica Radia Maryja w mediach społecznościowych

Zakończyły się obchody 31. rocznicy powstania Radia Maryja. Uroczystości miały miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej w Toruniu przy ul. Bema. Wydarzenie można było śledzić za pośrednictwem Radia Maryja i TV Trwam, ale przypominały o nim także materiały i wpisy w mediach społecznościowych.

Okolicznościowe materiały w mediach społecznościowych opublikowali m.in. politycy, duchowni oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. Zwracali oni uwagę na misję ewangelizacyjną toruńskiej rozgłośni, a także złożyli życzenia Rodzinie Radia Maryja.

 

 

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele wpisów użytkowników.

 

Uczestnicy dzisiejszych obchodów również podzielili się swoimi wrażeniami.

Obchody zorganizowane z okazji 31. rocznicy powstania Radia Maryja miały miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej w Toruniu przy ul. Bema. Wydarzenie można było śledzić za pośrednictwem Radia Maryja i TV Trwam.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl