fot. Monika Bilska

31. rocznica powstania Radia Maryja

Już w najbliższą sobotę będziemy przeżywać uroczystą 31. rocznicę powstania Radia Maryja. Tego dnia wspólnie będziemy dziękować Bogu za dar ewangelicznego dzieła promieniującego na całą Polskę i świat.

Już w najbliższą sobotę Rodzina Radia Maryja spotka się na corocznym dziękczynieniu za Radio Maryja i dzieła przy nim powstałe.

Uroczystości 31. rocznicy powstania Radia Maryja odbędą się w Arenie Toruńskiej przy ulicy Bema. Do Areny będzie można wchodzić od godziny 10.00. Przed Areną na ulicy Bema oraz wewnątrz budynku będzie możliwość zakupienia zarówno ciepłego posiłku, jak i herbaty oraz kawy.

O godzinie 12.00 odbędzie się medytacja pierwszosobotnia i różaniec. Następnie będzie koncert w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarków oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Centralnym punktem spotkania o godz. 15.30 będzie uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. abp. Tadeusza Wojdy, metropolity gdańskiego.

Podczas wspólnego świętowania nie zabraknie czasu na zjedzenie ciepłego posiłku czy na zaopatrzenie się w pamiątki i książki przy stoisku Fundacji „Nasza Przyszłość”.

Dyrektor Radia Maryja, o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, zachęca wszystkich do wspólnego spotkania i wcześniejszych zapisów.

– Nie odkładajmy na ostatnią chwilę zapisów na pielgrzymkę, na to wydarzenie, gdyż organizatorzy muszą zamówić nie tylko autobusy, ale również ubezpieczyć wszystkich uczestników pielgrzymki. Każdy autobus przy zgłoszeniu w Radiu Maryja otrzyma numer dla lepszej organizacji całego wydarzenia. Zapraszamy serdecznie do osobistego świętowania w Toruniu. To jest zupełnie coś innego niż w telewizji. To jest o wiele większe ubogacenie, radość. Niech dzięki radiu i telewizji uczestniczą ci, którzy są chorzy; są bardzo przeszkodzeni – wskazał Ojciec Dyrektor.

TV Trwam News/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl