#25latRM: Twitter nie zawiódł; ponad pół miliona zasięgu naszego hashtagu!

Uroczystości XXV Rocznicy Powstania Radia Maryja dobiegły końca. Na profilu Radia Maryja na Twitterze cały czas napływają jednak komentarze dotyczące uroczystości, które odbyły się w hali Sportowej-Widowiskowej przy ul. Bema w Toruniu. Użytkownicy dzielą się m.in. opiniami na temat wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy oraz homilii ks. abp Marka Jędraszewskiego. Nie zabrakło również osobistych opinii internautów na temat toruńskiej rozgłośni.

Na Twitterze Radia Maryja pojawiło się mnóstwo opinii i komentarzy dotyczących wystąpienia prezydenta RP Andrzeja Dudy. Oto niektóre z nich:


Użytkownicy odnieśli się również do homilii, którą podczas Mszy św. wygłosił ks. abp Marek Jędraszewski, metropolita łódzki.


Na twitterowym profilu Radia Maryja cały czas pojawiały się (i pojawiają) refleksje ludzi, dotyczące ich przeżyć i doświadczeń związanych z toruńską rozgłośnią. Internauci komentowali również poszczególne wydarzenia XXV Rocznicy Powstania Radia Maryja.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl