fot. Mateusz Marek/Nasz Dziennik

17 lat Telewizji Trwam

Telewizja Trwam ma już 17 lat. Dziś mija kolejna rocznica, od kiedy katolicka stacja rozpoczęła swoje regularne nadawanie.

17 lat temu – 12 czerwca 2003 roku – TV Trwam rozpoczęła regularne nadawanie programów. Przez ten czas, wraz z rozwojem katolickiej i patriotycznej rozgłośni pod względem technicznym, rozszerzała się jej oferta programowa. Oferta skierowana zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, do osób samotnych, a także do całych rodzin.

Dzięki TV Trwam nasi widzowie mogą duchowo uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Nasze kamery towarzyszą licznym pielgrzymkom papieskim, wydarzeniom historycznym, rocznicowym i patriotycznym. Transmitujemy uroczystości Bożego Narodzenia oraz Zmartwychwstania Pańskiego z Watykanu, a także inne ważne wydarzenia z wielu polskich kościołów i parafii.

W każdą środę umożliwiamy naszym widzom spotkanie z Ojcem Świętym na Audiencji Generalnej, z kolei w każdą niedzielę – modlitwę Anioł Pański pod jego przewodnictwem. Codziennie o godz. 20.20 łączymy się duchowo na modlitwie różańcowej, a o 21.00 transmitujemy dla Państwa Apel Jasnogórski.

Każdego dnia dostarczamy naszym widzom najświeższe informacje z kraju i z zagranicy, a także aktualną prognozę pogody. Zapraszamy do naszego studia ciekawych gości, by rozmawiać z nimi o aktualnych sprawach, problemach, zagadnieniach, oferując także Państwu możliwość włączenia się do dyskusji.

Nadajemy zarówno w kraju, jak i poza granicami naszej Ojczyzny. Docieramy do domów Polonii, której głos możemy usłyszeć także w programie „Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej”, emitowanego z Chicago.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl