fot. PAP/Rafał Guz

10 maja „wielki marsz” w Warszawie. J. Kaczyński: Idziemy przede wszystkim jako biało-czerwoni

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, wezwał do udziału w „wielkim marszu” 10 maja w Warszawie. Polityk podkreślił, że jeżeli chcemy przejść ten marsz zwycięsko, to musimy stworzyć wielki biało-czerwony front. Lider Prawa i Sprawiedliwości mówił o tym podczas sobotniej konwencji partii w Stalowej Woli.

– Marsz w Warszawie zainicjowała „Solidarność”, my mieliśmy inną datę, ale dzisiaj jest taki czas, że nie ma co się dzielić, ale trzeba być razem. Trzeba pamiętać, że do wyborów idziemy jako Prawo i Sprawiedliwość, jako Zjednoczona Prawica, ale idziemy przede wszystkim jako biało-czerwoni – zaznaczył Jarosław Kaczyński.

10 maja w Warszawie ma odbyć się protest rolników organizowany m.in. przez NSZZ „Solidarność”. Jarosław Kaczyński, zachęcając do wzięcia w nim udziału,  zaznaczył, że koniec drogi do zwycięstwa nie nastąpi po najbliższych wyborach, tylko po przyszłorocznych wyborach prezydenckich i kolejnych parlamentarnych.

9 czerwca odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. A w najbliższą niedzielę 21 kwietnia druga tura wyborów samorządowych.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl