Synod metropolitalny otwarty

W piątek w gorzowskiej katedrze zainaugurowano pierwszy synod metropolitalny trzech diecezji: szczecińsko-kamieńskiej, zielonogórsko-gorzowskiej i koszalińsko-kołobrzeskiej. Uroczystości połączone były z obchodami