Gdańsk: o godz. 13.00 pikieta przeciwko seksualizacji dzieci w szkołach

Przed siedzibą Rady Miasta Gdańska godzinie 13.00 odbędzie się pikieta przeciwko seksualizacji dzieci w tamtejszych szkołach.

Uczestnicy manifestacji będą domagać się wycofania z placówek warsztatów „Zdrovve Love!”. Program promuje szkodliwą ideologię gender oraz homoseksualizm.

Został on opracowany na podstawie kontrowersyjnych wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia dotyczących edukacji seksualnej.

Nieprzypadkowo pikieta odbędzie się w przypadającą dziś 99. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, wielkiego autorytetu, obrońcy życia i rodziny.

Będziemy się modlić w 99. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II i wyrażać jednocześnie sprzeciw wobec ideologii gender, która się kryje za tym programem. W tym programie mówi się między innymi o tzw. płci społeczno-kulturowej, przemyca się również pewne treści, jak na przykład seksualne prawa dzieci, kwestionując tym samym prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami – mówi Adam Chmielewski ze Stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk.

Pikieta rozpocznie się o godz. 13.00. Wydarzenie organizują: Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk we współpracy z jedną z radnych miasta z ramienia PiS-u.

 Po manifestacji odbędzie się piknik rodzinny na Górze Gradowej.

RIRM

drukuj