Pierwsze robocze spotkanie komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji
W dniu dzisiejszym odbędzie się pierwsze robocze spotkanie członków komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w stolicy. Do pierwszego formalnego posiedzenia ma dojść po powołaniu ostatniego członka komisji – Sejm ma ponowić wybór kandydata Nowoczesnej.
