Ruszyła budowa zapory elektronicznej na granicy polsko-rosyjskiej
Ruszyła budowa zapory elektronicznej na granicy polsko-rosyjskiej. Prace zostaną zakończone na jesieni tego roku. Będziemy mieli pełen monitoring tego, co dzieje się na granicy z Rosją – poinformował we wtorek minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński.
