Wpisy autora Angelika Regulska

CBŚP rozbiło gang narkotykowy – 17 osób zatrzymanych

CBŚP zlikwidowało kanał przerzutowy narkotyków z Holandii do Polski. Śledczy zatrzymali 17 osób podejrzanych m.in. o udział w gangu, przemyt narkotyków i handel nimi. Grupa miała własne plantacje konopi oraz laboratorium, w którym wytwarzano metamfetaminę nazywaną „piko”. Wśród zatrzymanych jest wrocławski adwokat.