fot. PAP/EPA

Donald Trump wraca do internetu        

Były prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, uruchomił swoją stronę internetową. Platforma ma pozwolić politykowi na kontakt ze zwolennikami.

Po tym jak największe portale społecznościowe zablokowały profile Donalda Trumpa, polityk zaczął szukać innych rozwiązań, aby nie stracić kontaktu z wyborcami. Po ponad dwóch miesiącach Donald Trump wraca do internetu.

– To jest zwyczajna aktywność prezydenta Donalda Trumpa, który był też wcześniej znany z tego, że wrzucał dziennie mnóstwo Twittów, był w przestrzeni publicznej bardzo aktywny i to jest kontynuacja być może też jego charakteru i osobowości – powiedział dr Wojciech Wciseł, medioznawca.

Donald Trump stworzył nową stronę internetową.

– Ta strona, jak sam określa Donald Trump, ma być stałym miejscem komunikacji z wyborcami, obywatelami USA. Ponadto ma przypominać wszystkie dokonania Donalda Trumpa, które zrobił na arenie krajowej i międzynarodowej, mają tam być prezentowane zdjęcia, wywiady – mówił Mariusz Sieraczkiewicz, specjalista ds. mediów.

Ma być to również miejsce, w którym będą jednoczyć się zwolennicy byłego prezydenta.

– Donald Trump nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Bardzo istotne jest też to, że on nadal ma bardzo silną pozycję w Partii Republikańskiej – podsumował Mariusz Sieraczkiewicz.

W przeciągu następnych kilku miesięcy sztab Donalda Trumpa ma utworzyć własną przestrzeń społecznościową. Ma tam być budowany także program na kolejną kampanię prezydencką.

TV Trwam News

drukuj