Wpisy autora Angelika Regulska

[TYLKO U NAS] B. Hutek o transformacji energetycznej: Mam nadzieję, że kupujemy sobie teraz czas i może ktoś w końcu wróci do węgla

Jestem może zbyt dużym optymistą, ale liczę na to, że za dwa, trzy, może cztery lata w końcu ktoś pójdzie po rozum do głowy i wróci do własnych źródeł wytwarzania energii. Mam nadzieję, że kupujemy sobie tylko czas i może ktoś w końcu w końcu wróci do węgla – mówił w środowych „Aktualnościach dnia” Bogusław Hutek, szef górniczej „Solidarności”.