[TYLKO U NAS] A. M. Siarkowska: Głosowałam przeciwko ratyfikacji Funduszu Odbudowy, gdyż szliśmy do wyborów z hasłem, że należy budować UE jako Europę Ojczyzn
Szliśmy do wyborów z hasłem, że należy budować Unię Europejską jako Europę Ojczyzn. Stąd ten mój przeciwny głos ratyfikacji tej umowy. Myślę, że nie powinniśmy być karani za to, że jesteśmy wierni programowi wyborczemu PiS – mówiła Anna Maria Siarkowska, poseł Prawa i Sprawiedliwości, w rozmowie z TV Trwam.
