Główny Inspektor Sanitarny zwiększył limity dot. uczestników pielgrzymek
Pandemiczne restrykcje nie będą już stanowiły większej bariery dla organizacji pieszych pielgrzymek, ponieważ Główny Inspektor Sanitarny zwiększył limity. Na pątniczy szlak będą mogły wyruszyć grupy pielgrzymkowe liczące 300 osób.
