o. Elizeusz Krzysztof Czwerenko fot. elizeusz.com

Studnia w Boliwii. Polski misjonarz prosi o wsparcie

„W Boliwii trwa pora sucha. Szczególnie w górach daje się we znaki. Co prawda mamy swoją studnię, jednak jest ona płytka i czasem brakuje wody” – podkreśla o. Elizeusz Krzysztof Czwerenko OFM, prosząc o wsparcie w wybudowaniu studni głębinowej.

Wykopanie studni w Boliwii na 80 metrów to koszt około 16 tys. dolarów. O. Elizeusz Czwerenko OFM wskazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że połowę funduszy udało się już uzbierać, ale wciąż dużo brakuje.

O. Elizeusz Czwerenko OFM pracę misyjną w Boliwii rozpoczął w 2019 roku. [czytaj więcej]

radiomaryja.pl

drukuj