
Studnia w Boliwii. Polski misjonarz prosi o wsparcie
„W Boliwii trwa pora sucha. Szczególnie w górach daje się we znaki. Co prawda mamy swoją studnię, jednak jest ona płytka i czasem brakuje wody” – podkreśla o. Elizeusz Krzysztof Czwerenko OFM, prosząc o wsparcie w wybudowaniu studni głębinowej.
