fot. Bartosz Piszczek

Toruń: Podpisano list intencyjny o współpracy między WSKSiM i amerykańską firmą CVC

„Wyzwania XXI wieku, sojusz polsko–amerykański – Cyberbezpieczeństwo” – pod tym hasłem w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbywa się konferencja naukowa. Na początku spotkania podpisano list intencyjny o współpracy pomiędzy toruńską uczelnią a amerykańską firmą CVC. 

– Dziękuję, że wszyscy prowadzący tę uczelnię, wszyscy Państwo jesteście gotowi na współpracę. Dziękujemy bardzo prezesowi CVC. Wszyscy się uczymy, żebyśmy jak najlepiej służyli jeden drugiemu – i światu, i narodowi – podkreślił o. Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor Radia Maryja i TV Trwam.

– W naszym DNA, naszą ambicją jako CVC globalnie i w każdym miejscu, gdzie jesteśmy obecnie jest dzielenie się wiedzą. Dzielenie się wiedzą ze wszystkimi. Jest nam niezmiernie miło, że tą konferencją, tym wydarzeniem rozpoczniemy cykl wykładów poświęcony wyzwaniom, przed którymi stoi cały świat, ale które dotyczą również nas tutaj w Polsce. To są wyzwania  związane z rewolucją cyfrową, zmianami demograficznymi, z którymi zarówno ludzkość, jak i nasza skromna społeczność polska musi sobie radzić – zaznaczył Krzysztof Krawczyk, prezes CVC Polska.

Podczas konferencji został podpisany list intencyjny pomiędzy WSKSiM a CVC.

TV Trwam News/RIRM

drukuj