
O. dr T. Rydzyk CSsR podczas XXXI Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę: Idźmy od człowieka do człowieka z przesłaniem, które głosili św. Jan Paweł II i siostra Faustyna Kowalska
W dniach 9-10 lipca odbywała się XXXI Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. W tym roku hasłem pielgrzymki było zawołanie: „Z Maryją posłani w pokoju”. Do zgromadzonych pielgrzymów słowo skierował o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor i założyciel Radia Maryja. „Dziś na Jasnej Górze jest Polska. Jesteśmy w sercu Polski. Jesteśmy w sercu Matki. (…) Idźmy od człowieka do człowieka z przesłaniem, które głosili św. Jan Paweł II i siostra Faustyna Kowalska” – powiedział o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.










