WTA Katowice. Isia zagra o finał

Agnieszka Radwańska łatwo pokonała Klarę Koukalovą i awansowała do półfinału rozgrywanego w Katowicach turnieju WTA International. Polka pozwoliła ugrać rywalce zaledwie dwa gemy i w walce o półfinał zmierzy się z Camilą Giorgi.


Do ćwierćfinałowego pojedynku Isia przystępowała jako zdecydowana faworytka. W premierowej partii krakowianka już w drugim gemie przełamała rywalkę, a zwycięstwo przy własnym serwisie dało jej prowadzenie 3:0. Set zakończył się ostatecznie triumfem Radwańskiej 6:1.

Choć druga odsłona wydawała się formalnością, Koukalova nie zamierzała odpuszczać. Chwila lepszej gry pozwoliła jej po raz pierwszy przełamać Polkę. Później jednak nasza najlepsza tenisistka wygrała pięć gemów z rzędu, co dało jej pewne zwycięstwo i awans do półfinału imprezy.

***

WTA Katowice, 1/4 finału:
Agnieszka Radwańska (Polska, 1) – Klara Koukalova (Czechy) 6:1, 6:1

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl