Primera Division. Wygrana Realu

Real Madryt pewnie pokonał Levante 3:0 i umocnił się na fotelu lidera Primera Division.

Królewscy wyszli na prowadzenie już w 11 minucie – Di Maria z rzutu rożnego wrzucił piłkę wprost na głowę Cristiano Ronaldo, który strzałem głową umieścił futbolówkę w bramce rywali. W 49 minucie Marcelo podwyższył na 2:0 – Ronaldo ściągnął na siebie dwóch rywali, dograł do Marcelo, Brazylijczyk technicznym strzałem w długi róg pokonał Navasa. Wynik ustalił Nikolaos Karabelas, który próbując wybić piłkę na rzut rożny wpakował ją do własnej siatki.

Real po 27 kolejkach ma 67 punktów na koncie i będąc liderem Primera Division ma nad Atletico i Barceloną odpowiednio trzy i cztery punkty przewagi.

Real Madryt – Levante 3:0

Ronaldo 11’, Marcelo 49’, Karabelas 81’ (o.g)