PP. Konferencja przed finałem – Zagłębie Lubin

Finał Pucharu Polski w piłce nożnej już jutro – początek o 18.30. O trofeum na Stadionie Narodowym powalczą Zagłębie Lubin z Zawiszą Bydgoszcz. Spotkanie to będzie wyjątkowe także dlatego, że po jego zakończeniu na listę triumfatorów wpisanie zostanie 21. zespół, który triumfował w tych rozgrywkach.

Przed jutrzejszym spotkaniem odbyła się konferencja prasowa. Najpierw o swoich oczekiwaniach opowiedział Orest Lenczyk – trener Zagłębia.

Opiekun Miedziowych jest przekonany, że jego klub przejdzie do historii jako drużyna, która w Pucharze nie stracił, żadnej bramki. Mimo kilku ostatnio nieudanych spotkań ligowych nestor polskich trenerów zapewnił o dobrym  przygotowaniu jego ekipy do tego finału.

Na konferencji prasowej trener wspomniał, iż Adam Banaś – jeden z jego podstawowych zawodników – niestety jutro nie wystąpi.

Orest Lenczyk – trener Zagłębia Lubin:


Pobierz

Pobierz

Do finału piłkarze Zagłębia przygotowywali się szczególnie. Zawodnicy przed tym spotkaniem wyjechali do Spały w celu skupienia się w stu procentach na finale. Jak zapewnia Arkadiusz Piech – najskuteczniejszy strzelec tegorocznego PP ostatnie niepowodzenia ekupy z Lubina nie będą miały wpływu na jutrzejszy występ drużyny.

Bartosz Rymaniak – kapitan Zagłębia Lubin:


Pobierz

Pobierz

PB/Sport/RIRM

drukuj