fot. PAP/Leszek Szymański

Piłka nożna. UEFA ukarała Legię finansowo i zamknięciem trybun

Komisja Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA nałożyła kary na Legię za baner z obraźliwym przekazem, blokowanie przez kibiców ciągów komunikacyjnych podczas meczu piłkarskiej Ligi Konferencji u siebie z norweskim Molde FK (0:3). Stołeczny klub musi zapłacić 21 tysięcy euro grzywny, ponadto zamknięto większość trybun – w sumie na jedno spotkanie.


W komunikacie podano, że częściowe zamknięcie trybun nie dotyczy tylko trybuny północnej, czyli za jedną z bramek. Ta część stadionu 19 grudnia, po rywalizacji z holenderskim AZ Alkmaar, została wyłączona z użytkowania przez UEFA na dwa mecze.

W konsekwencji tych decyzji Legia Warszawa swój kolejny mecz pucharowy u siebie rozegra bez udziału publiczności.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl