fot. PAP/Piotr Nowak

P. Sousa: Andora to drużyna dobrze zorganizowana i bardzo agresywna

Polscy piłkarze przygotowują się do kolejnych spotkań w eliminacjach do mistrzostw świata. „Biało-Czerwoni” w najbliższym czasie zmierzą się z Andorą i Węgrami. Jak powiedział podczas konferencji prasowej selekcjoner Paulo Sousa, pierwsi rywale Polaków są drużyną dobrze zorganizowaną i bardzo agresywną.


Selekcjoner reprezentacji Polski, Paulo Sousa, zakończył kwarantannę po zakażeniu koronawirusem. Wrócił do pracy z reprezentacją przed ważnymi meczami z Andorą i Węgrami.

– Skupiam się tylko na rywalizacji z Andorą. Dopiero po tym spotkaniu będziemy analizować sytuację, wyciągać wnioski i działać dalej. W meczu z Andorą zmierzymy się z drużyną dobrze zorganizowaną, bardzo agresywną – powiedział na konferencji prasowej Paulo Sousa.

Jeśli wygramy, zapewnimy sobie drugie miejsce w grupie. W tym meczu po raz pierwszy w „Biało-Czerwonych” barwach będziemy mogli zobaczyć Matty’ego Casha – piłkarza Aston Villi.

– Widzę go jako zawodnika, który będzie wyprowadzał akcje z prawej strony obrony, poruszał się na całej długości prawego korytarza. Liczę, że będzie grał intensywnie. Matty daje nam większe możliwości, jeśli chodzi o ustawienie zespołu – wyjaśnił selekcjoner reprezentacji Polski.

Pojedynek z Andorą odbędzie się w najbliższy piątek, 12 listopada, o godz. 20.45. Natomiast z Węgrami „Biało-Czerwoni” zmierzą się 15 listopada.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl