fot. Fundacja Marcina Możdżonka

M. Możdżonek poprowadzi „Piątek z Mistrzem” w Toruniu

W najbliższy piątek, 25 listopada, w Toruniu odbędzie się „Piątek z Mistrzem”. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Marcina Możdżonka, a udział w nim weźmie siatkarski mistrz świata z 2014 roku.

„Piątek z Mistrzem” to cykl bezpłatnych wydarzeń sportowych, których głównym celem jest propagowanie sportu i zdrowego stylu życia. 25 listopada wydarzenie to odbędzie się w Toruniu. W pierwszej kolejności będzie ono należeć do młodych. O godz. 9.00 w Uniwersyteckim Centrum Sportowym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, znajdującym się przy ul. św. Józefa 17, rozpocznie się Możdżonek Cup dla szkół podstawowych. Udział mogą wziąć w nim szkolne drużyny siatkarskie z całego Torunia. Dla najlepszych ekip przygotowane są nie tylko puchary, ale także atrakcyjne nagrody.

fot. Fundacja Marcina Możdżonka

Z kolei o godz. 18.30 rozpocznie się trening siatkarski dla społeczności UMK. Przeznaczony on jest dla dorosłych, którzy pod okiem Marcina Możdżonka będą szlifować swoje umiejętności.

fot. Fundacja Marcina Możdżonka

Partnerami wydarzenia są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK oraz Toyota MirWit Olsztyn.

Rejestracja uczestników odbywa się mailowo pod adresem [email protected].

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl