LM piłkarzy ręcznych. Zespoły z Kielc i Płocka poznały rywali

Piłkarze ręczni Vive Targi Kielce zagrają w grupie D Ligi Mistrzów, a ich rywalami będą: francuski zespół Dunkerque Grand Littoral, szwajcarski Kadetten Schaffhausen, węgierski Pick Szeged, duński Aalborg Handbold oraz drużyna z kwalifikacji.

Z kolei Orlen Wisła Płock trafiła do grupy B razem z FC Barcelona, FC Kolding Kopenhaga, szwedzkim Alingsas HK, obrońcą tytułu niemieckim SG Flensburg-Handewitt oraz innym zespołem z kwalifikacji.

Losowanie grup odbyło się w piątek w Wiedniu. Mecze fazy grupowej będą rozgrywane od 24 września do 22 lutego 2015 roku. Z każdej z czterech grup do awansują do dalszych gier cztery najlepsze zespoły. W ubiegłym sezonie zarówno Vive Targi Kielce jaki i Orlen Wisła Płock odpadły z LM w 1/8 finału.

Wyniki losowania grup Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych:

grupa A

THW Kiel

Metalurg Skopje

Croatia Zagrzeb

Naturhouse Logrono

Paris St. Germain

zespół z kwalifikacji

grupa B

FC Barcelona

KIF Kolding Kopenhaga

Alingsas HK

Orlen Wisła Płock

SG Flensburg-Handewitt

zespół z kwalifikacji

grupa C

MKB Veszprem

Celje Pivovarna Lasko

Miedwiedi Czechow

Rhein-Neckar Loewen

Vardar Skopje

AHB Montpellier

grupa D

Vive Targi Kielce

Dunkerque Grand Littoral

Kadetten Schaffhausen

Pick Szeged

Aalborg HB

zespół z kwalifikacji

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl