
Przygotowania do dziękczynienia za 25 lat istnienia Radia Maryja
Już 3 grudnia rozpocznie się uroczystość srebrnego jubileuszu Radia Maryja. Do Torunia przyjadą pielgrzymi z całej Polski. Dziękczynienie nie byłoby jednak możliwe bez całościowego zaangażowania wielu osób.










