
WSKSiM: Drugi dzień konferencji poświęconej kwestii trzeźwości narodu
Dziś drugi i ostatni dzień ogólnopolskiej konferencji pt. „Wolni w Chrystusie” odbywającej się w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Wydarzenie poświęcone jest przeciwdziałaniu alkoholizmowi i innym uzależnieniom.











