Myśląc Ojczyzna


Pobierz

Pobierz

Szczęść Boże!

Za dwa dni wybory, które przesądzą o losach Polski. Osiem lat rządów PO i PSL, przy pomocy SLD i skrajnych środowisk lewackich, które sprowadziły państwo polskie na skraj bankructwa finansowego, społecznej i moralnej zapaści, które wypędziły z Polski za chlebem kilka milionów ludzi, bo ich własna Ojczyzna likwidowała polską gospodarkę, utrudniała działalność polskich kupców i rzemieślników, a stwarzała nienależne przywileje różnym, też niejasnym, inwestorom zagranicznym. PO z PSL-em i z przybudówkami w ostatnie osiem lat sprowadziły pracowników do roli niewolników właścicieli firm przez liczne niesprawiedliwe zmiany kodeksu pracy.

Obecna ekipa rządząca, wykonując przede wszystkim nakazy i życzenia niemieckie i unijne, drastycznie podniosła wiek emerytalny – dla  kobiet o 7 lat, a dla kobiet na wsi aż o 12 lat. Skutkiem tego będzie o tyle lat późniejsze wypłacanie emerytur. Niektórzy mogą tych emerytur w ogóle nie doczekać.

Państwo polskie i my jego obywatele byliśmy demoralizowani skandalami i aferami, które pokazały, że państwo polskie i jego instytucje nie funkcjonują, włącznie ze skandalicznie niekiedy niesprawiedliwymi sądami i prokuratorami, którzy udzielali ochrony w zasadzie tylko przedstawicielom obecnej władzy PO/PSL, umarzając sprawy, w których są oni o różne rzeczy oskarżani.

System edukacji, jak i pozostałe obszary funkcjonowania państwa, poddawane zostały ideologicznym wymogom i bezprawnym, pozakonstytucyjnym żądaniom unijnych i polskich patologicznych środowisk niszczących polską religijność chrześcijańską, obyczaje i polskie tradycje.

Obecna ekipa całą swą energię, do końca zużywała na przeforsowanie do polskiego systemu szkolnego i polskiej kultury obcych Polsce i Polakom ideologii lewackich, demoralizacji dzieci i dorosłych. PO i PSL budowały na tkance polskiego społeczeństwa cywilizację śmierci i zboczeń, propagowały aborcję, wydały ustawę o procedurach in vitro, w których zabija się wiele istnień ludzkich. Obecna ekipa oszukiwała osiem lat polskie społeczeństwo w sprawie stanu państwa i polskiej gospodarki. Kłamali o ratowaniu polskich stoczni. Kłamali o chęci ratowania kopalń wykonując życzenia państwa niemieckiego. Ekipa ta zawierała skandalicznie niekorzystne dla Polski umowy i godziła się na ruinę w przyszłości całych sektorów gospodarki, gdyż zgoda na szkodliwy pakiet klimatyczny i ograniczanie korzystania z bogatych polskich zasobów węgla właśnie taką zgodę oznacza.

PO i PSL w ciągu ośmiu lat lekceważyli polskich wyborców, odrzucali w Sejmie wszystkie liczne wnioski o przeprowadzenie referendum w ważnych dla Polaków sprawach np. prawa rodziców do decydowania o tym, kiedy ich dziecko ma iść do szkoły, w wieku sześciu czy siedmiu lat?

Lata rządów PO/PSL z pomocnikami z SLD, to sześć lat rządów Donalda Tuska, którego gorliwie realizowaną dewizą było hasło, że „polskość to nienormalność”, a ostatnie dwa lata kierowania rządem przez pediatrę z małą praktyką panią Ewę Kopacz minęły z kolei w cieniu ciągłych kłamstw, ciągłego oszukiwania nas Polaków o stanie państwa, o sprawach dla nas najważniejszych. Ostatnio wykorzeniony z polskości rząd PO/PSL zgodził się też na rozpoczęcie działań islamizacji polskiej kultury, islamizacji Polski, także przy tym kłamiąc na jaką ilość muzułmanów w Polsce ten rząd się zgodził. Pani Kopacz, PO, ich rząd i ich posłowie nigdy nie stanęli w obronie i po stronie ważnych interesów Polski zachowując się służalczo wobec obcych. Proszę Państwa, w niedzielę są wybory, wystawmy wreszcie tej szkodliwej ekipie rachunek za niszczenie naszej ojczyzny. Nie pozwólmy się dłużej ich politykom wypędzać z naszej Ojczyzny, z naszej Ojcowizny, podejmijmy ostatnią próbę jej odzyskania, ratujmy siebie, ratujmy nasze dzieci, wnuki, ratujmy polską ziemię, lasy, gospodarkę i rolnictwo. To nasze narodowe dziedzictwo, które PO z PSL-em chcą oddać obcym.

Wszyscy, ale to wszyscy musimy iść na wybory. To nasza narodowa i osobista misja i obowiązek. Brońmy Polski przed jej wrogami ze wschodu i zachodu, brońmy też przed natarciem zbrodniczego islamu, bo na ich pastwę oddała nas obecna ekipa PO/PSL.

Skoro wybraliśmy już patriotycznego polskiego Prezydenta Andrzeja Dudę, to aby dokończyć próbę zmiany i ratowania Polski, potrzebny jest stabilny układ polityczny, tzn. Prezydent Andrzej Duda musi mieć samodzielny, niekoalicyjny rząd Prawa i Sprawiedliwości, z którym reformy i naprawa Polski w ogóle będą możliwe. W razie wygranej jednak PO i PSL, będziemy dalej, jak obecnie, bezsilnymi świadkami wojny PO przeciwko naszemu Prezydentowi Dudzie i całego przemysłu nienawiści i pogardy uprawianemu obecnie przez PO/PSL wobec Prezydenta, którego rządowe media dziś „zamilczają” jakby go w ogóle nie było, albo go obrażają.

Idźmy więc na wybory i głosujmy na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, jedynej poważnej siły, która razem z Prezydentem Andrzejem Dudą, podejmą w ZGODNEJ WSPÓŁPRACY, próbę ratowania Polski i nas. Póki nie jest za późno.

Przy okazji, wyborców z mojego okręgu 18-nastego – Siedlce, Ostrołęka, Sokołów Podlaski, Ostrów Mazowiecka, Łosice, Węgrów, Wyszków, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Pułtusk, Maków – proszę o głosy. Jestem na liście Prawa i Sprawiedliwości na miejscu 5. Pomóżcie nam Państwo ratować Polskę!

Szczęść Boże!

drukuj