Prof. K. Pawłowicz: o. dr T. Rydzyk CSsR oraz wszystkie projekty, którym patronuje, stają się ofiarą bezprecedensowo upowszechnianych kłamstw

Oszczerstwa umieszczane na bilbordach, w niemieckojęzycznych brukowcach, w antypolskich mediach, robią swoje. Mają podważyć zaufanie do osób, ale też do wielkich propolskich projektów, za które oo. Redemptoryści przejdą do historii polskiego Kościoła i Polski na zawsze. Nie tylko za dzieła ewangelizacyjne, ale też za podtrzymywanie w Polsce polskości – mówiła w felietonie „Myśląc Ojczyzna” na antenie Radia Maryja poseł PiS prof. Krystyna Pawłowicz.


Pobierz

Pobierz

 

Szczęść Boże!

Ataki opozycji i ich mediów na środowiska obecnej władzy i ich zwolenników z każdym dniem nasilają się. Zasilani zagranicznym wsparciem i środkami finansowymi PO i różne grupy popierające je w obaleniu władzy polskiej prawicy, członkowie dawnych tajnych i jawnych służb, biznes, który został teraz w oszustwach ukrócony, różne zagraniczne agendy i V kolumny, już bez żenady i bez wstydu posługują się oczywistymi kłamstwami i oszczerstwami. Wiadomo kłamstwo powtarzane w mediach, na ulicach przykleja się do atakowanej ofiary i żyje potem własnym życiem. TVN, Onet, Gazeta Wyborcza, liczne inne antypolskie media z furią „odwracają dziś kota ogonem”. Złodzieje, którzy przez lata bezkarnie wykorzystywali teoretyczne polskie państwo, „złapani za rękę”, wobec których ujawniane są liczne przestępstwa na szkodę Polski i Polaków, wobec których toczą się procesy o najcięższe przestępstwa publiczne – więc ci złodzieje, zgodnie z zaleceniami swych PR-owych doradców, chcąc odwrócić uwagę opinii publicznej od swych własnych finansowych afer, mając ogromną przewagę w mediach tradycyjnych, elektronicznych i papierowych w zmasowanej akcji wbijają dziś Polakom do głowy, że oni, tzn. ci złodzieje, nie są złodziejami co najmniej pół miliona złotych, że to tylko PR-owska propaganda.

Nikczemni i bezczelni odwracają sytuację i kontynuują kłamliwy atak na przedstawicieli Polski. Wymyślają afery z nagrodami w rządzie PiS, choć nagrody były legalne i były przyznane za rzeczywiste, bezprecedensowe sukcesy rządu pani Premier Beaty Szydło. Za wprowadzenie Programu 500+, który podźwignął z biedy polskie rodziny, który to program w praktyce w 95% zlikwidował ubóstwo dzieci na wsi. Kłamliwe bombardowanie kłamstwami o rzekomo nielegalnych nagrodach kilkunastu ministrów ma wbić nam do głów, że to PiS kradnie, a rządy PO i PSL to były rządy opieki na Polakami. Kłamliwe akcje medialno-propagandowe PO mają zagłuszyć też sukcesy obecnych polskich służb, które odzyskały dla Skarbu Państwa już ok. 30 miliardów złotych z samych tylko oszustw na VAT, wyprowadzanych z budżetu za przyzwoleniem rządzących PO/PSL w ośmiu latach ich rządów.

PO i reszta opozycji liczy na krótka pamięć Polaków. Niektórzy z nas niestety uwierzyli, że nagrody dla ministrów rządu pani Premier Beaty Szydło, za ich ogromne przecież sukcesy w polityce społecznej, w opiece nad polską rodziną, osobami starszymi, w polityce historycznej, w odkrywaniu prawdy o Polsce, w reformowaniu sądownictwa, w obronie międzynarodowego statusu i suwerenności Polski przed atakami opozycji i zagranicy w unijnych organach – więc że obiektywnie wypracowane nagrody, za wyjątkowe sukcesy w pracy, przekraczające znacznie planowane poziomy, są jakim skandalem. Tak łatwo zapominamy o rujnowaniu i okradaniu Polski na biliony złotych za rządów PO/PSL. Bierzmy więc „Bilobil”, nie traćmy pamięci, bo właśnie na tę utratę pamięci Polaków liczą polityczni i finansowi aferzyści opozycji.

Zmasowany, oszczerczy atak na Polskę, na obwoźnych planszach kłamie przechodniom i co do pomawianych osób i co do faktów. O nieuczciwości agresorów z PO świadczy też podjęcie kampanii drastycznych, karalnych przecież prawem publicznych pomówień, bez żadnych skrupułów, bezkarnie dorzuca się do nazwisk zaszczuwanych osób też inne zwalczane przez opozycję postaci polskiego życia publicznego, najbardziej zasłużone dla obrony wolności mediów, wolności słowa, obrony wiary Polaków i polskości. Ofiarą tych bezprecedensowo upowszechnianych kłamstw padł też o. dr Tadeusz Rydzyk. Ojciec Dyrektor, jak i wszystkie projekty, którym patronował i patronuje – TV Trwam, Radio Maryja, uczelnie toruńskie, geotermia, Sanktuarium i in. Są nieustannie oczerniane. Insynuuje się im kłamliwie wszelkie możliwe przestępstwa, za które potem w procesach długotrwających agresorzy muszą przepraszać. Ale oszczerstwa umieszczane na bilbordach, w niemieckojęzycznych brukowcach, w antypolskich mediach, robią swoje. Mają podważyć zaufanie do osób, ale też do wielkich propolskich projektów, za które oo. Redemptoryści przejdą do historii polskiego Kościoła i Polski na zawsze. Nie tylko za dzieła ewangelizacyjne, ale też za podtrzymywanie w Polsce polskości.

Popieram apel naszego byłego sejmowego kolegi pana Andrzeja Jaworskiego – organizujmy się w obronie naszych przywódców duchowych i świeckich, ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka, ale i Prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Chrońmy ich i nie pozwólmy ich wyeliminować.

Szczęść Boże!

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl