Myśląc Ojczyzna

Audio MP3
Pobierz

Szczęść Boże!

Rządy Premiera Tuska i całej jego skrajnie nieudolnej ekipy, doprowadziły Polskę do stanu skrajnego niebezpieczeństwa. Miliony młodych Polaków uciekło z Polski nie mając w Ojczyźnie szansy chociażby na własny kąt, nie mówiąc o pracy, nie mając szansy na założenie rodziny. Rządy PO-PSL wyprzedały niemal wszystko co można spieniężyć, większość w obce ręce. Nie ma już polskiego przemysłu, nie ma polskich stoczni i rybactwa. W zastraszającym tempie ginie polski drobny handel. Usług i rzemiosła już prawie nie ma.

Obecny rząd wyprzedaje też dobra narodowe, które nigdy nie powinny być – tak jak ojcowizna – sprzedawane. W warunkach skandali korupcyjnych wyprzedaje się polską służbę zdrowia i złoża surowców mineralnych: miedzi i łupków gazonośnych. Ekipa obecnie likwidująca Państwo Polskie zrobiła też właśnie skok na polskie lasy, których wyzbywanie się i doprowadzenie do upadku godzi w wartości wskazane w polskiej Konstytucji. Niedługo pazerni wyprzedadzą także rzeki i polskie morze. Ekipa Tuska i PSL nigdy nie zadbała o interesy rolników, godząc się na ich dyskryminację przez Unię Europejską.

Polska po „reformach” w zakresie obrony narodowej została faktycznie przez obecne lewackie rządy Tuska-PSL-SLD, skrajnie godzące w polskie bezpieczeństwo narodowe, rozbrojona. Polska jest dziś bezbronnym krajem, bez armii, ze skorumpowanymi dowódcami i bez floty. Polscy młodzi mężczyźni, teoretycznie mający bronić nas w obliczu zagrożenia zewnętrznego, w większości nie oglądali nawet na oczy wojskowego uzbrojenia, bo zniesiono pobór do wojska i zaniechano nawet ćwiczeń wojskowych. Polska nie ma żadnej obrony cywilnej ani nawet systemu informacji na wypadek zagrożenia ludności cywilnej. Rządy PO-PSL-SLD doprowadziły szczególnie w ostatnich 6-ciu latach do skrajnego osłabienia Polski na arenie międzynarodowej. Polski, leżącej przecież między państwami, dla których zawsze byliśmy przeszkodą w ich mocarstwowych planach.

Tusk i Pawlak uzależnili Polskę energetycznie od Rosji. Tusk zapędził resztę Polaków do pracy do końca ich sił życiowych nie zapewniając jednocześnie tej pracy. Obecna skrajnie niekompetentna ekipa, z którą związane są już codzienne skandale korupcyjne jest przy tym arogancka i wyraźnie rozmija się z oczekiwaniami, obyczajami i interesami polskimi.

Wyraźnie widać, że bohaterowie większości Polaków, nie są ich bohaterami. Bohaterami władz są dyktator Jaruzelski, rosyjscy generałowie i armia sowiecka, której pomników strzegą w Polsce jak własnych majątków. Polskie władze nie oddają czci i nie są wdzięczni pułkownikowi Kuklińskiemu ani żołnierzom powstania antyrosyjskiego, żołnierzom niezłomnych lat 1944-63.

Obecne polskie władze ostentacyjnie palą cygara, kupują do urzędów najdroższe meble, walczą z polskim Kościołem, z polskim patriotyzmem, z polską historią, rozbijają polskie rodziny, demoralizują pod lewackimi hasłami dzieci i młodzież, wspierają i finansują wszelkie możliwe zaburzenia natury, polują na zagraniczne posady, sprzedają polską suwerenność.

Polska jest materialnie i duchowo niszczona. Polska nie jest już w stanie funkcjonować trwale jako samodzielne państwo. Jest pozbawionym dumy tworem dryfującym za Niemcami i uległym zbrodniczej Rosji. Ale drodzy Państwo, to Polacy ich wybierają i ciągle popierają. Zgoda, że Polacy pchani są na swe zatracenie zwłaszcza przez antypolskie media szczujące nas przeciwko temu, co winniśmy właśnie chronić i szanować. Ale przecież nie musimy! Nie wolno nam ich oglądać ani słuchać! Mamy dzisiaj szczęśliwie już ogólnopolskie, ogólnodostępne media polskie i katolickie, których nie tylko możemy, ale których dla własnego dobra i dla dobra Polski powinniśmy słuchać i oglądać.

Polacy muszą się już dzisiaj organizować dla odebrania władzy, odsunięcia szkodników. Musimy odbudować Polskę i chronić ją przed zagrożeniami od wschodu i od zachodu, a ostatnio zwłaszcza od wschodu, które sprowadziły na nas obecne rządy swą niekompetencją i nienawiścią do części Polaków. Nienawiścią do opozycji. Wprowadziły nas jednak przy pomocy wielu z nas, którzy na nich głosowali. Musimy koniecznie naprawić ten błąd, a zwłaszcza ci, którzy na nich głosowali.

Musimy wrócić Polskę Polakom kierującymi się polskimi interesami, polskim dobrem. Musimy po wyborach odbudować Polskę moralnie, gospodarczo, militarnie i politycznie. Musimy i przygotowujmy się do tego już teraz.

Szczęść Boże wszystkim!

drukuj