Wyrzucili chrześcijan do morza

Policja włoska aresztowała piętnastu imigrantów muzułmańskich, którzy wyrzucili na pełnym morzu dwunastu chrześcijan. Muzułmanów oskarżono o wielokrotne zabójstwo, popełnione „z nienawiści religijnej”.

Grupa emigrantów z Afryki  próbowała przedostać się do Europy. Do tragedii doszło w Cieśninie Sycylijskiej.  Jak relacjonują świadkowie zdarzenia między młodymi muzułmanami, a grupą chrześcijan wywiązała się kłótnia. Wyznawcy Allaha zaczęli grozić swoim towarzyszom podróży, że ich zabiją i wrzucą do morza „za to, że są chrześcijanami”. Doszło do bójki. Po zranieniu nożem jednego z muzułmanów jego koledzy wyrzucili 12- stu chrześcijan z Nigerii i Ghany do morza. Prawdopodobnie wszyscy utonęli.

Policja włoska aresztowała piętnastu imigrantów muzułmańskich pochodzących z Wybrzeża Kości Słoniowej, Senegalu, Mali i Gwinei. Oskarżono ich o wielokrotne zabójstwo, popełnione „z nienawiści religijnej”.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl