Apel o modlitwę ekspiacyjną za świętokradztwo na Jasnej Górze

Drodzy przyjaciele, kochana Rodzino Radia Maryja

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Pan Jezus szuka miejsca w ludzkich sercach, chce w nich zamieszkać. Pan Jezus przychodzi, by dać nam szczęście. Słowo stało się ciałem.

Wszyscy Polacy, katolicy, wierzący i niewierzący, ale otwarci na prawdę są wstrząśnięci świętokradczym zamachem na Pana Jezusa, Matkę Najświętszą, na Pismo Święte. Są wstrząśnięci zamachem na Cudowny Obraz Jasnogórski. Takiego aktu świętokradztwa nie było nawet za czasów okupacji hitlerowskiej, czy komunistycznej. Są to konsekwencje promowanego, wojującego ateizmu – w mediach, w stanowieniu prawa, często w nauczaniu w szkołach, na uczelniach, w antysztuce, antykulturze, antymoralności.

Audio MP3
Pobierz

Są to konsekwencje propagandy ateistycznej, antykatolickiej, posługującej się kłamstwami, oszczerstwami, budzeniem nienawiści do Pana Boga, Matki Najświętszej, Kościoła, duchowieństwa, ludzi wierzących. Prowadzi to do niepokoju i niszczenia ludzi. Nie dziwmy się, jeśli będą ginąć. W takiej sytuacji jeszcze bardziej wynagradzajmy za świętokradztwo na Jasnej Górze, za bluźnierstwa, za grzechy ideologii ateizmu, nienawiści do Pana Boga, Kościoła i ludzi wierzących.

W najbliższy piątek Krucjata Różańcowa organizuje kolejne czuwanie ekspiacyjne na Jasnej Górze. Rozpocznie się ono od apelu jasnogórskiego. Jeśli nie możemy być w sercu Polski na Jasnej Górze, módlmy się tam gdzie jesteśmy, gdzie przypadło nam żyć. Módlmy się codziennie za Ojczyznę, ofiarujmy Komunię Świętą w tych intencjach. Odmawiajmy codziennie choćby dziesiątek różańca o wierność Panu Bogu, Kościołowi, o zachowanie nas i naszych rodzin, Ojczyzny, od niszczącej dyktatury liberalizmu, ateizmu, ideologii, która chce opanować świat. Chce opanować nasze serca, nasze rodziny, Naród.

Kochani przyjaciele, Rodzino Radia Maryja bardzo proszę o modlitwę, byśmy otrzymali miejsce dla Telewizji Trwam na multipleksie. By nie działano w naszej Ojczyźnie wbrew prawu odmawiając milionom ludzi prawa do wolnego słowa, do szukania i głoszenia prawdy, komunikowania się, prawa do głoszenia Ewangelii. Wiem o tym, że decydenci chcą dać miejsce na multipleksie dla telewizji, która wydawałoby się że jest religijna.

Bóg zapłać za zbieranie podpisów przeciw dyskryminacji nas. Bóg zapłać za informowanie innych. Zbliża się Boże Narodzenie, rozmawiajcie o tych sprawach. Módlmy się za siebie nawzajem. Dziękujemy za organizowanie manifestacji. W ten sposób inni się dowiadują prawdy. W ten sposób walczymy o prawdę, o demokrację i wolność.

Bóg zapłać

RIRM

drukuj