Telegram do Ojca Św.

Rodzina Radia Maryja

87-100 Toruń, ul. Żwirki i Wigury 80


Jego Świątobliwość

Ojciec Święty

Benedykt XVI

WATYKAN

W przededniu 19. rocznicy rozpoczęcia posługi ewangelizacyjnej przez Radio Maryja, podczas uroczystej Eucharystii sprawowanej pod przewodnictwem Księży Biskupów, wyrażamy wdzięczność Niepokalanie Poczętej Najświętszej Maryi Pannie za kolejny rok Jej opieki nad naszą katolicką rozgłośnią oraz innymi wspaniałymi dziełami wyrosłymi w klimacie stworzonym przez Radio Maryja.

 

 

Z Torunia przekazujemy Waszej Świątobliwości zapewnienie o otwartości naszych serc i umysłów na nauczanie Piotra naszych czasów. W istotny sposób pomaga nam w tym Radio Maryja.

Na początku swego Pontyfikatu Jan Paweł II wezwał nas wszystkich do modlitwy podkreślając, iż jest to najważniejsze orędzie papieskie. Codziennie więc we wspólnocie słuchaczy naszej rozgłośni Rodzina Radia Maryja modli się, w tym również – w obronie życia każdego poczętego dziecka. W tegoroczną wigilię pierwszej niedzieli Adwentu naszą modlitwę w tej intencji włączyliśmy w wielką modlitwę całego Kościoła, której przewodniczył Wasza Świątobliwość. Prosimy o przyjęcie naszej wdzięczności za podjętą przez Ojca Świętego inicjatywę i za zaproszenie do modlitewnego zjednoczenia całego świata w tej ważnej intencji.

Najukochańszy Ojcze Święty,

Z Torunia i z całej Polski, z wielu miejsc na świecie, gdzie dzięki Radiu Maryja i Telewizji Trwam członkowie Rodziny Radia Maryja uczestniczą w dzisiejszym modlitewnym dziękczynieniu, przekazujemy Waszej Świątobliwości zapewnienie o naszym synowskim oddaniu i o naszej nieustannej modlitwie we wszystkich intencjach Piotra naszych czasów.

 


 

 

 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl