Stan ks. abp. Zimowskiego jest bardzo poważny

Przemień nasze obawy w radosne dziękczynienie – ten fragment modlitwy wypowiedzianej na ofiarowanie najlepiej oddawał intencję obecnych na Eucharystii.

W sobotę 10 stycznia o świcie w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego ks. bp Henryk Tomasik przewodniczył Mszy św. w intencji przebywającego w warszawskiej klinice ks. abp. Zygmunta Zimowskiego, w której uczestniczyli alumni. Z ordynariuszem Eucharystię celebrowali ks. bp Adam Odzimek oraz księża pracujący w seminarium i kurii biskupiej.

Stan ks. arcybiskupa jest bardzo poważny, dlatego bardzo proszę także o prywatną modlitwę w intencji abp. Zygmunta Zimowskiego – mówił na zakończenie Mszy św. ks. bp Tomasik.

Ks. abp Zygmunt Zimowski przeszedł dwie operacje i w tej chwili przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii Medycznej.

Prosimy o modlitwę w intencji ks. abp. Zygmunta Zimowskiego.

radom.gosc.pl/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl