Spotkanie narzeczonych z Ojcem Świętym w Rzymie

Ojciec Święty Franciszek zaprasza narzeczonych z całego świata w dzień świętego Walentego – dnia 14.02.2014 r. na spotkanie w Auli Pawła VI o godz. 11.00.

Zaproszenie jest skierowane do wszystkich, którzy obecnie przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa, uczęszczają na katechezy przedślubne i w niedługim czasie wypowiedzą swoje „tak” wobec Boga i Kościoła.

Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodziny przy KEP w Warszawie che służyć pomocą w dokonaniu rejestracji uczestników – narzeczonych, którzy pragną spotkać się z Ojcem Świętym i umocnić swoją wiarę.

Zainteresowanych prosimy, aby zgłoszenia kierowali na adres: [email protected] do dnia 29.01.2014 r. Przy zapisie należy podać: imię, nazwisko (swoje i narzeczonej/narzeczonego) oraz adres mailowy. Drogą mailową zostanie przesłana informacja o miejscu odebrania wejściówek w Rzymie na spotkanie z Ojcem Świętym.

Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin zapewnia tylko bilet wstępu(wejściówkę) na spotkanie z Ojcem Świętym oraz możliwość spotkania w gronie innych narzeczonych narodowości polskiej. Dojazd i zakwaterowanie we własnym zakresie.

http://www.diecezja.legnica.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl