„Przystań Rio” – warsztaty dla młodzieży

Informacja dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i tych, którzy pragną pomóc młodym. Planujemy warsztaty pod nazwą: „Przystań Rio”. Odbędą się w terminie do 21 do 23 sierpnia przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

W programie znajdą się: zajęcia telewizyjne, radiowe, prasowe, internetowe, muzyczne, liturgiczne, filozoficzno-politologiczne i taneczne. Planowana jest piłka nożna, zwiedzanie pięknych obiektów grodu Kopernika i oczywiście modlitwa. Ci, którzy będą brali udział w części muzycznej proszeni są o przyjazd o jeden dzień wcześniej.

Odpowiedzialny za „Przystań Rio” jest o. Marcin z Radia Maryja. O warunkach zapisów będziemy informować od 1 lipca. Już teraz pomyślcie o warsztatach: „Przystań Rio”. To będzie bardzo ciekawe doświadczenie.

O. dr Tadeusz Rydzyk CSsR

Dyrektor Radia Maryja

* * *

 * * *

drukuj

Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl