
Pielgrzymka myśliwych i leśników
Leśnicy i myśliwi pielgrzymowali dziś do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. Podczas uroczystości upamiętniono leśników poległych i pomordowanych w czasie II wojny światowej i oddano cześć św. Janowi Pawłowi II w setną rocznicę jego urodzin. Patronat nad wydarzeniem objęło i Telewizja Trwam.











