
Pielgrzymka śladami o. Maksymiliana Kolbego dotarła na Jasną Górę
Uczestnicy Pielgrzymki Biegowej Śladami św. Maksymiliana Kolbego, którzy przed kilkoma dniami wystartowali z Kalisza, dotarli w piątek na Jasną Górę. Upamiętniają w ten sposób o. Kolbego w 80. rocznicę jego śmierci w obozie Auschwitz.











