
Ojciec Święty Franciszek: Po mojej podróży apostolskiej na Węgry i Słowację w moim sercu jest wielkie podziękowanie
Ojciec Święty Franciszek podsumował swoją – zakończoną przed tygodniem – podróż apostolską na Węgry i Słowację. Podczas audiencji generalnej w Auli Pawła VI Papież powiedział, że była to ,,pielgrzymka modlitwy oraz powrotu do korzeni i nadziei”.











