
[TYLKO U NAS] Ks. T. Kancelarczyk o akcji „Paczuszka dla maluszka”: Jesteśmy nie tylko na święta, ale jesteśmy także i po świętach
Jesteśmy nie tylko na święta [Bożego Narodzenia – red.], ale jesteśmy także i po świętach. Pomagamy na święta, ale te artykuły, które są przekazywane – typu szampon, krem, oliwka, coś do prania, proszek, płyn, kapsułki – nie są tylko na święta. To wystarcza na pozostałe miesiące w ciągu roku – mówił w rozmowie z TV Trwam ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek.











