
Toruń: rekolekcje z ks. kard. G. Pellem odbędą się w innym terminie
Ks. kard. George Pell nie wygłosi rekolekcji w toruńskim sanktuarium w zapowiadanym wcześniej terminie (3-5 kwietnia br.). Informację przekazał w czwartek o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR na antenie Radia Maryja. „Ksiądz Kardynał przeprasza, nie może przyjechać – dodał Dyrektor toruńskiej rozgłośni.











