Ks. bp Tadeusz Lityński – biskupem diecezjalnym w Zielonej Górze
Nowym biskupem diecezji zielonogórsko-gorzowskiej został mianowany jej dotychczasowy biskup pomocniczy Tadeusz Lityński. Decyzją Ojca Świętego Franciszka będzie on następcą odchodzącego










