
Gnieźnieńskie obchody ku czci św. Wojciecha
W Gnieźnie zakończyły się dwudniowe uroczystości odpustowe ku czci św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Sprawowanej na placu przed gnieźnieńską katedrą niedzielnej Eucharystii przewodniczył ks. abp Stanisław Gądecki, przewodniczący KEP.











